Reklam

2015 Eylül ayından beri yayında olan blogumda ücretsiz temalı parti setleri, parti fikirleri, bebek&çocuk tasarımlarına ait fikirler, ev dekorasyon fikirleri paylaşmaktayım. Sizlere daha iyi hizmet sunabilmek için blogumda yer alan reklam ve tanıtım yazılarına da yer vermekteyim.

Aylık (ortalama) 80.ooo + kişinin ziyaret ettiği neselisusevim.blogspot.com.tr, çeşitli reklam seçenekleri ve sadık takipçileri (4.000+) ile reklam ihtiyacınızı karşılayacak; geniş okuyucu kitlesine firmanızı tanıtacaktır. Blogumun alexa, indexlenme vb. değerlerini buraya tıklayarak öğrenebilirsiniz.

Reklam/sponsorluk teklifleriniz için İletişim sayfasını kullanabilir ya da neselisusevim@gmail.com adresine mail gönderebilirsiniz. Sponsorlarımızla yaptığımız tanıtım yazısı çalışmalarını incelemek için lütfen tıklayınız .

Tanıtım Yazısı

Tanıtımını yapmak istediğiniz hizmeti (firma, site, ürün) neselisusevim.blogspot.com.tr adresimin geniş takipçi kitlesi ile etkili bir şekilde hedef kitlenize markanızı duyurabilirsiniz. Oluşturduğunuz veya benim tarafımdan oluşturulan tanıtım yazınız ömür boyu blogumda yayınlanır ve sosyal medya hesaplarımdan ve üye olduğum gruplarda paylaşılarak markanız geniş bir kitleye ulaşacaktır.
Tanıtım yazısı ücreti: 50 TL‘dir. Yazının tarafımdan yazılması istendiğinde 70 TL ücret talep edilir. Tanıtım yazısı hizmeti hakkında daha detaylı bilgi almak için lütfen tıklayınız.

Banner

  • Banner’ınız 1 ay boyunca sidebar’da yayınlanır. Reklam süresi banner bloga eklendiği günden itibaren 30 gün boyunca yayınlanacaktır..
  • Banner’ın hazırlanması, editlenmesi reklam sahibine aittir.
  • Banner, 300x250125×12590×90 ve 300x600 piksel boyutlarında ve jpgpngveya gif formatında olmalıdır.
  • Okuyucuyu rahatsız eden ve göz yoran görseller kabul edilmez.
  • Reklam süresinin bitiminden 2 gün önce reklama devam edilip edilmeyeceği sorulur. Eğer cevap gelmezse süre bittiğinde banner kaldırılır.
  • Yetişkinlere yönelik içerikler, alkol, kumar ve bahis reklamları kesinlikle yayınlanmaz.
  • Reklam sahibi yukarıdaki koşulları kabul etmiş sayılır.

Banner Ücretleri

  • 90×90: 50 TL (Uzun dönem çalışmalarda indirim uygulanacaktır.)

Backlink Ücretleri

  • 1 aylık backlink: 50 TL (Uzun dönem çalışmaları  indirim uygulanacaktır.)
Banner + Tanıtım Yazısı istendiğinde ise fiyat 70 TL'dir.