Uğur Böceği Temalı Ücretsiz Parti Seti

Yazar: 09:35:00 ,

Evlerimize uğur ve neşe getiren yavrularımıza Uğur Böceği teması ne de güzel yakışır. Doğum günü partinize eğlenceli bir tema düşünürseniz, bu tema tam da size göre olacak :) Bugün de ücretsiz yükleyebileceğiniz Uğur Böceği Teması ile karşınızdayım.

Ücretsiz yükleyebileceğiniz bu parti setini satmak kesinlikle YASAKTIR!  Kişisel kullanım amaçlı paylaşıyorum.Yoğun istek üzerine kişiye özel hazır tasarımlara yazılar ve fotoğraf ekleyerek parti setini print alacak şekilde excelde veya PDF dosyasında düzenleyerek size mail olarak gönderiyorum. Parti Setinin ücreti 5 ayrı parti süsü için geçerlidir.
 Flama ya da Afiş, Su Şişesi Etiketi, Peçete Etiketi, Cupcake Etiketi, Davetiye
FİYAT: 25 TL

Doğum günü hazırlık listesi için tıklayınız. Parti setinde kullanacağınız süslerin ebatları ve kağıtları ile ilgili detaylar için tıklayınız. Doğum gününüze özel rakam tasarlamayı düşünüyorsanız, bu videolu anlatım ile kolayca rakam panousu yapabilirsiniz. Videolu anlatım için lütfen tıklayınız.

Diğer Uğur Böceği temalı parti süslerine ulaşmak için tıklayınız.  Teşekkürler Fazendoanossafesta ;)Parti Setini Ücretsiz Kullanabilmek için, lütfen aşağıdaki aşamaları takip ediniz.

1. Aşama: Fotoğrafın üzerini tıklayıp fotoğrafı büyütüp kaydedin.
2. Aşama :Üzerine yazı yazmak için Picsart ve Photoshop gibi fotoğraf programı kullanabilirsiniz.
3.Aşama: Değişiklik yapmış olduğunuz fotoğrafı Farklı Kaydedin.
4. Aşama: Excelde dilerseniz 1 sayfayı tamamlayacak şekilde düzenleme yapabilirsiniz. Ya da direkt çıktısını alabilirsiniz.
 5.Aşama: Kesin ve Süsleyin :)

Uğur Böceği Temalı Afiş, Davetiye, Anı Kartı, Dilek KartıUğur Böceği Temalı Pipet Süsü


Uğur Böceği Temalı İkramlık Kutu


Uğur Böceği Temalı Hediyelik Çanta


Uğur Böceği Temalı İkramlık Kutu


Uğur Böceği Temalı Pipet Süsü


Uğur Böceği Temalı Cupcake, Bardak ve Tabak EtiketiUğur Böceği Temalı Peçete ve Su Şişesi EtiketiUğur Böceği Temalı Fotoğraf Çerçevesi

Uğur Böceği Temalı Çikolata SargısıUğur Böceği Temalı Küçük Flama


  Uğur Böceği Temalı Kitap Ayracı


 Uğur Böceği Temalı Flama
 Uğur Böceği Temalı Cupcake KabıSevgiler...

Bu Yazıları da Okuyabilirsiniz

4 yorum