Tinkerbell (Peri) Temalı Ücretsiz Parti Seti

Yazar: 11:13:00 , , , , , , , , ,

Kızınızın, doğum gününde bir peri kadar güzel olmasını istiyorsunuz ve bir periye yakışacak bir doğum günü mü gerçekleştirmeyi planlıyorsunuz? O zaman bu parti setine bayılacaksınız :) Gerçekten mor ve mavinin harika uyumu doğum gününüzü renklendirecek.

1 yaş Doğum günü, birthday, Doğum günü konsept, Doğum günü süsleri, free party printables, KIZ, temalı parti seti, Tinkerbell (Peri), ÜCRETSİZ PARTİ SETİ, Tinkerbell (Peri) Temalı Ücretsiz Parti Seti, Parti Malzemeleri, Parti SetleriBilgisayarınıza öncelikle ücretsiz olarak Adobe Reader buradan yükleyiniz Adobe Reader. Daha sonrasında buradan isterseniz tüm seti bilgisayarınıza kaydedebilirsiniz çıktısını alabilirsiniz. 
Tinkerbell Konseptini ücretsiz indirmek için tıklayınız.   Sayfa açıldıktan sonra 
File 1 dosyasını tıklamanız gerekmektedir. Siz sadece süsleri print alıp, maket bıçağıyla kesip, parti mekanını süsleyeceksiniz :)

1 yaş Doğum günü, birthday, Doğum günü konsept, Doğum günü süsleri, free party printables, KIZ, temalı parti seti, Tinkerbell (Peri), ÜCRETSİZ PARTİ SETİ, Tinkerbell (Peri) Temalı Ücretsiz Parti Seti, Parti Malzemeleri, Parti Setleri

Sevgiler...

Bu Yazıları da Okuyabilirsiniz

0 yorum